Rinza - oficialios naudojimo instrukcijos

INSTRUKCIJOS
dėl medicininio vaisto vartojimo

Registracijos numeris:

Prekinis pavadinimas: Rinza ®

INN arba grupės pavadinimas:

Kofeinas + paracetamolis + fenilphrine + chlorfenaminas

Dozavimo forma:

Sudėtis

1 tabletėje yra:

Kofeinas ………………………. ……………. 30 mg
Paracetamolis …………………. ……………. 500 mg
Fenilefrino hidrochloridas...................... 10 mg
Chlorfenamino maleato ……. ………..….. …….. 2 mg

ir pagalbinės medžiagos: koloidinis silicio dioksidas, kukurūzų krakmolas, kukurūzų krakmolas (20% pastos), povidonas (K30), natrio metilparahidroksibenzoatas, magnio stearatas, talkas, natrio karboksimetilo krakmolas (A tipo), dažytos gelsvos spalvos [Pons 4R].

Apibūdinimas: Apvalios, plokščios rožinės tabletės su tamsiai rausva ir balta dėmėmis, su vienpusėmis briaunomis ir dalimis.

Farmakoterapinė grupė

Priemonės, kaip pašalinti ūminių kvėpavimo takų infekcijų ir „šalčio“ simptomus (psichologinis agentas + skausmą malšinantis ne narkotinis agentas + alfa adrenerginis imitavimas + H1- histamino receptorių blokatorių).

ATX kodas [N02BE71]

Farmakologinės savybės

Kombinuotas vaistas. Paracetamolis turi antipiretinį ir analgetinį poveikį: jis mažina skausmo sindromą, pastebėtą peršalimo metu - gerklės skausmas, galvos skausmas, raumenų ir sąnarių skausmas, mažina aukštą temperatūrą. Fenilefrinas turi vazokonstriktorių efektą - sumažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinių patologiją ir hiperemiją bei paranasalinius sinusus. Chlorfenaminas turi antialerginį poveikį: pašalina akių, nosies ir gerklės niežulį, nosies ertmės gleivinių patinimą ir hiperemiją, nosies ir niežulys, sumažina eksudacinius pasireiškimus. Kofeinas turi stimuliuojančią įtaką centrinei nervų sistemai, dėl to sumažėja nuovargis ir mieguistumas, padidėja psichikos ir fizinės savybės.

Indikacijos

Simptominis peršalimo gydymas, ūminės kvėpavimo takų virusinės infekcijos, įskaitant gripą (febrilinis sindromas, skausmo sindromas, rinorėja).

Kontraindikacijos

Išreikšta vainikinių arterijų aterosklerozė; hipertenzija (sunki); cukrinis diabetas (sunkus), padidėjęs jautrumas paracetamoliui ir kitiems komponentams, kurie sudaro vaistą; kitų vaistų, kurių sudėtyje yra medžiagų, kurios yra Rinza dalis, vartojimas; triciklinių antidepresantų, monoamino oksidazės inhibitorių (MAO), beta adrenoblokatorių vienu metu vartojimas; nėštumas, žindymas; vaikų amžius (iki 15 metų).

Atsargiai

Hipertenzija, hipertirozės, feochromocitoma, cukriniu diabetu, bronchinės astmos, lėtinės obstrukcinės plaučių ligos, Trūkumas gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės, kraujo ligų, įgimtos hiperbilirubinemija (Gilbert sindromas, Dubinas-Johnson ir rotorių), kepenų ir / arba inkstų nepakankamumu, uždarymo glaukomos forma, prostatos hiperplazija.

Dozavimas ir vartojimas

Viduje Vaikai, vyresni nei 15 metų ir suaugusieji - 1 tabletė 3-4 kartus per dieną. Didžiausia paros dozė yra 4 tabletės. Gydymo kursas neviršija 5 dienų.

Šalutinis poveikis

Alerginės reakcijos (įskaitant odos išbėrimą, niežėjimą, dilgėlinę, angioneurozinę edemą), galvos svaigimas, miego sutrikimas, dirglumas, midriazė; aukštas kraujo spaudimas, tachikardija; pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas; burnos džiūvimas; šlapimo susilaikymas; apgyvendinimo parezė, padidėjęs akispūdis; anemija, trombocitopenija, agranulocitozė, hemolizinė anemija, aplastinė anemija, metemoglobinemija, pancitopenija; hepatotoksinis poveikis, nefrotoksiškumas (inkstų kolika, glikozurija, intersticinis nefritas, papiliarinė nekrozė); bronchų obstrukcija.

Perdozavimas

Paprastai pasireiškia paracetamolis, atsiradęs po daugiau kaip 10-15 g pastarojo. Galimas: odos blyškumas, anoreksija, pykinimas, vėmimas; hepatonekrozė; padidėjęs kepenų transaminazių aktyvumas, padidėjęs protrombino laikas. Perdozavus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Gydymas: skrandžio plovimas, paskui paskirta aktyvuota anglis; simptominis gydymas, metionino įvedimas po 8-9 valandų po perdozavimo ir acetilcisteino - po 12 valandų.

Sąveika su kitais vaistais

Pagerina monoamino oksidazės inhibitorių (MAO), raminamųjų medžiagų, etanolio poveikį.

Antidepresantai, vaistai nuo parkinsonizmo, antipsichotikai, fenotiazino dariniai - padidina šlapimo susilaikymo, burnos džiūvimo ir vidurių užkietėjimo riziką. Gliukokortikosteroidai padidina glaukomos atsiradimo riziką. Paracetamolis mažina šlapimo takų vaistų veiksmingumą. Etanolis stiprina antihistamininių vaistų raminamąjį poveikį. Chlorfenaminas kartu su monoamino oksidazės inhibitoriais (MAO), furazolidonas gali sukelti hipertenzinę krizę, susijaudinimą, hiperpireksiją. Tricikliniai antidepresantai padidina fenilphrine adrenomimetinį poveikį, tuo pačiu metu paskiriant halotaną padidėja skilvelių aritmijų rizika. Sumažina guanetidino hipotenzinį poveikį, kuris savo ruožtu sustiprina fenilphrine alfa-adrenomimetinį aktyvumą.

Kartu skiriant barbitūrą, difeniną, karbamazepiną, rifampiciną ir kitus kepenų mikrosomų fermentų induktorius, padidėja paracetamolio hepatotoksinio poveikio rizika.

Specialios instrukcijos

Gydymo laikotarpiu reikia susilaikyti nuo alkoholio, mieguistųjų ir anksiolitinių (raminamųjų) vaistų vartojimo. Negalima vartoti su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio.

Poveikis gebėjimui vairuoti transporto priemones ir vairavimo mechanizmus

Gydymo laikotarpiu būtina susilaikyti nuo vairavimo ir kitų potencialiai pavojingų veiklos rūšių, kurioms reikalinga didelė dėmesio koncentracija ir psichomotorinis greitis.

Išleidimo forma

Tabletės 10 tablečių AL / AL lizdinėse plokštelėse arba AL / PVC lizdinėse plokštelėse. 1 arba 2 lizdinės plokštelės (10 arba 20 tablečių) kartu su naudojimo instrukcija kartono dėžutėje.

Laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje sausoje, tamsioje vietoje.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tinkamumo laikas

3 metai.
Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

Farmacijos pardavimo sąlygos:

Gamintojas

"Unic Pharmaceutical Laboratories"
(UAB „J.B.Chemicals and Pharmaceuticals Ltd“ filialas)

Vorley, Mumbai 400 030, Indija.

Atstovybė Rusijoje

RINZA® tabletės

Kas yra RINZA®? Šis įrankis padeda pašalinti pagrindinius gripo ir peršalimo simptomus, padeda pašalinti pagrindinius simptomus ir padeda greitai išspręsti šią ligą. Veikia greičiau nei kiti vaistai. 1

Narkotikų aprašymas

Šis vaistas yra apvalios rausvos plokščios tabletės su baltomis ir tamsiai rausvomis dėmėmis, briaunos kraštai. Vienoje pusėje yra atskyrimo rizika. Kartoninėje pakuotėje yra 10 tablečių. Vaistas yra supakuotas į lizdines plokšteles. Taip pat kiekvienoje pakuotėje yra RINZA® tablečių naudojimo instrukcija. Laikykite vaistą vaikams nepasiekiamoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos, sausoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. RINZA® šaltojo vaisto tinkamumo laikas yra 3 metai. Po šio laikotarpio negalima vartoti tabletes.

RINZA® tablečių sudėtis

RINZA® (viena tabletė) sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos:

  • 2 mg chlorfenamino maleato;
  • 10 mg fenilefrino hidrochlorido;
  • 30 mg kofeino;
  • 500 mg paracetamolio.

RINZA® sudėtyje yra pagalbinių medžiagų: kukurūzų krakmolo, koloidinio silicio dioksido, kukurūzų krakmolo (20% pastos), K30 (povidonas), magnio stearatas, natrio metilparahidroksibenzoatas, natrio karboksimetilo krakmolas (A tipas), talkas, raudonas dažai (Ponso 4R).

RVIZA® tablečių kaina iš ARVI skiriasi įvairiose vaistinėse Rusijoje. Tai daugiausia priklauso nuo regiono, kuriame yra parduodamos tabletes. Čia skaitykite vidutines rinkos kainas. Galite sužinoti RINSA® tablečių kainą ir gauti naujausią informaciją apie vaisto prieinamumą vaistinių tinkluose visoje Rusijoje.

Kas yra RINZA®? Šis įrankis padeda pašalinti pagrindinius gripo ir peršalimo simptomus, padeda pašalinti pagrindinius simptomus ir padeda greitai išspręsti šią ligą. Veikia greičiau nei kiti vaistai. 1

Narkotikų aprašymas

Šis vaistas yra apvalios rausvos plokščios tabletės su baltomis ir tamsiai rausvomis dėmėmis, briaunos kraštai. Vienoje pusėje yra atskyrimo rizika. Kartoninėje pakuotėje yra 10 tablečių. Vaistas yra supakuotas į lizdines plokšteles. Taip pat kiekvienoje pakuotėje yra RINZA® tablečių naudojimo instrukcija. Laikykite vaistą vaikams nepasiekiamoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos, sausoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. RINZA® šaltojo vaisto tinkamumo laikas yra 3 metai. Po šio laikotarpio negalima vartoti tabletes.

RINZA® tablečių sudėtis

RINZA® (viena tabletė) sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos:

  • 2 mg chlorfenamino maleato;
  • 10 mg fenilefrino hidrochlorido;
  • 30 mg kofeino;
  • 500 mg paracetamolio.

RINZA® sudėtyje yra pagalbinių medžiagų: kukurūzų krakmolo, koloidinio silicio dioksido, kukurūzų krakmolo (20% pastos), K30 (povidonas), magnio stearatas, natrio metilparahidroksibenzoatas, natrio karboksimetilo krakmolas (A tipas), talkas, raudonas dažai (Ponso 4R).

RVIZA® tablečių kaina iš ARVI skiriasi įvairiose vaistinėse Rusijoje. Tai daugiausia priklauso nuo regiono, kuriame yra parduodamos tabletes. Čia skaitykite vidutines rinkos kainas. Galite sužinoti RINSA® tablečių kainą ir gauti naujausią informaciją apie vaisto prieinamumą vaistinių tinkluose visoje Rusijoje.

Instrukcijose išsamiai aprašoma, kaip naudojama RINZA®. Pagal jį vaikai, vyresni nei 15 metų, ir suaugusieji turėtų gerti 1 tabletę 3-4 kartus per dieną. Didžiausia paros dozė yra 4 tabletės. Gydymo kursas turi būti ne ilgesnis kaip 5 dienos. Jei po šio laikotarpio, kai vartojate RINZA® iš temperatūros pagal instrukcijas, nėra terapinio poveikio, tuomet turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

Gydymo laikotarpiu būtina susilaikyti nuo alkoholio, anksiolitinių (trankvilizatorių) ir hipnotinių vaistų vartojimo. Negalima vartoti kartu su kitais vaistiniais preparatais, kurių sudėtyje yra paracetamolio.

RINZA® vartojamas simptominiam peršalimo gydymui, ūminėms kvėpavimo takų virusinėms infekcijoms, įskaitant gripą (karštligės sindromas, skausmo sindromas, rinorėja). Remiantis medicinos instrukcijomis, vaistas padeda sumažinti karščiavimą, sumažinti galvos skausmą, šalina peršalimą ir nosies užgulimą. Paracetamolis, kuris yra RINSA® dalis, turi stiprų skausmą malšinantį ir antipiretinį poveikį. Jis mažina sąnarius, galvos skausmus ir raumenų skausmus, mažina karščiavimą, mažina gerklės skausmą. Fenilefrinas padeda sumažinti gleivinės ir viršutinių kvėpavimo takų hiperemiją ir edemą. Chlorfenaminas pašalina nosies, akių ir gerklės niežulį, padeda pašalinti nosies gleivinių, nosies ir nosies gleivinių paraudimą ir paraudimą, taip pat mažina eksudacinius pasireiškimus. Kofeinas padidina paracetamolio 1 analgetinį poveikį.

RINZA® tablečių vartojimas draudžiamas:

  • Išryškėjusi vainikinių arterijų aterosklerozė, arterinė hipertenzija, portalinė hipertenzija, cukrinis diabetas;
  • vartojant MAO inhibitorius, triciklinius antidepresantus, beta blokatorius ir tt;
  • kitų produktų, kuriuose yra medžiagų, kurios yra RINZA ® dalis, naudojimas;
  • nėštumas ir žindymas;
  • su dideliu jautrumu paracetamoliui ir kitiems komponentams, kurie yra vaisto dalis;
  • su alkoholizmu;
  • iki 15 metų.

Vaistą atsargiai vartokite esant tokioms ligoms ir ligoms:

  • hipertirozė;
  • feochromocitoma;
  • bronchinė astma;
  • lėtinė obstrukcinė plaučių liga;
  • emfizema;
  • lėtinis bronchitas;
  • gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • hemolizinė anemija;
  • kraujo patologijos;
  • ūminis hepatitas;
  • įgimta hiperbilirubinemija (Gilbert, Johnson ir Rotor Dublino sindromai);
  • inkstų ir (arba) kepenų nepakankamumas;
  • pyloroduodenalinė obstrukcija;
  • dvylikapirštės žarnos stenozė ir (arba) skrandžio opa;
  • epilepsija;
  • uždarojo kampo glaukoma;
  • prostatos hiperplazija.

Taip pat verta vartoti vaistą atsargiai, vartojant vaistus, kurie gali turėti neigiamą poveikį kepenims.

Rinza: naudojimo instrukcijos - tabletės

Vienas iš kombinuotų vaistų nuo peršalimo yra Rinza: vaisto sudėtis apima ne tik paracetamolį, kuris jau seniai įsitvirtino farmacijos rinkoje kaip saugus analgetikas ir antipiretikas, bet ir kofeinas. Pastarųjų įtraukimas į „Rinza“ - ne atsitiktinai. Kofeinas gerina įvairių vaistų veikliųjų medžiagų absorbciją ir stimuliuoja nervų sistemą ligos metu. Kadangi ūminės kvėpavimo takų infekcijos ir gripas yra kartu su nemalonių simptomų kompleksu, svarbu, kad vienas vaistas apjungtų medžiagas, kad visiškai pašalintų skausmingus reiškinius.

"Rinza": vaisto sudėtis

Be paracetamolio (500 mg) ir kofeino (30 mg), Rinza tabletėse yra fenilphrine hidrochlorido (10 mg) ir chlorfenamino (2 mg), taip pat pagalbinės medžiagos:

  • enterosorbentai, pagrįsti silicio dioksidu ir povidonu;
  • rišamieji komponentai - krakmolas, magnio stearatas, karboksimetilo krakmolas (KMK), talkas;
  • konservantas E218, rožinis dažiklis.

Vaistas yra prieinamas dviem būdais: rausvos spalvos atspalvio tablečių pavidalu, kuriame yra rizika ir milteliai maišelyje.

Vaisto saugojimas turėtų būti atliekamas sausoje tamsioje vietoje, toli nuo vaikų, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje ne daugiau kaip 3 metus.

"Rinza" - iš ko padeda?

Kiekvienas vaisto komponentas yra svarbus kovojant su ARVI, ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis ir gripu. Vaistas turi sudėtingą poveikį organizmui:

  • Paracetamolis yra viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų skausmui malšinti ūminių kvėpavimo takų infekcijų, ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų ir kitų ligų atveju: galvos skausmas ir raumenų skausmas, skausmingas pojūtis gerklės uždegimo metu. Veikdamas centrinei nervų sistemai, ty pašalinant prostaglandinų hormoninių medžiagų poveikį smegenų termoreguliacijos centrams, paracetamolis padeda sumažinti temperatūrą. Viena dozė pagal PSO turėtų būti nuo 500 iki 1000 mg. Vienoje vaisto "Rinza" tabletėje yra 500 mg ir "RinzaSip" - 750 mg paracetamolio; tai pakanka, kad būtų pasiektas terapinis poveikis.
  • Beveik visada pasireiškia peršalimo rinito simptomai, sunku kvėpuoti. Fenilefrinas iš vaisto sudėties padeda susidoroti su šiuo reiškiniu, paveikdamas kraujagyslių receptorius ir mažindamas audinių patinimą viršutiniuose kvėpavimo takuose ir nosyje.
  • Chlorfenaminas (feniraminas) yra antihistaminas. Jis blokuoja audinio hormono - histamino, kuris perduoda nervų impulsus uždegimo metu, poveikį. Dirginant histamino receptorius atsiranda įvairių alerginių reakcijų: odos bėrimas, patinimas, bronchų spazmas ir kt. Chlorfenamino poveikis yra panašus į fenilphrine: pašalinamas gleivinės akių pūtimas ir niežulys, išnyksta nosis, gerklės, sumažėja kapiliarai ir kraujagyslės, sumažėja gleivių išsiskyrimas nosyje.
  • Tokių ligų virusų ir bakterijų metaboliniai produktai turi bendrą toksišką poveikį organizmui, sukelia silpnumą ir nuovargį. Kofeinas turi toninį poveikį nervų sistemai, gerina sveikatą, atkuria stiprumą ir didina efektyvumą. Be to, jis turi vazodilatacinį poveikį ir padidina žmogaus organizmo išsiskyrimą su šlapimu.

Optimaliomis dozėmis narkotikų sudėtyje yra pirmiau minėtų medžiagų ir sėkmingai kovojama su „šalčiaisiais“ simptomais: uždegimu, gleivinės patinimu, užsikimšusiu nosimi, karščiavimu, šaltkrėtis, skausmu ir stiprio praradimu. Vieno vaisto vartojimas su veikliųjų medžiagų kompleksu taupo pinigus ir laiką infekcinių ligų gydymui.

"Rinza": naudojimo instrukcijos - tabletės

Prieš naudodami anti-šalto gydymo priemones, net jei jie parduodami už prekystalį, turėtumėte atidžiai perskaityti pridėtą dokumentaciją, tirti vaisto režimą, galimus šalutinius poveikius, kontraindikacijas ir kitus duomenis. Išimtis yra ne vaistas "Rinza-pill"; Vaisto instrukcijoje pateikiama tiksli informacija apie rekomenduojamą dozę, kurios negalima viršyti.

Šiuolaikiniame gyvenimo ritme ilgas šaltis ar gripas yra nepriekaištinga „prabanga“. Nors šios ligų grupės virusinės ir bakterinės ligos nėra pavojingos, visi norėtų greitai atsikratyti nemalonių ir skausmingų simptomų. Tačiau nepamirškite, kad piktnaudžiavimas narkotikais, siekiant greitai atsigauti, gali pakenkti organizmui.

"Rinza": naudojimo instrukcijos - tabletės suaugusiems

Suaugusiųjų gydymo režimas yra toks:

  • vienos tabletės suvartojimas - 1 vnt.;
  • priėmimų skaičius - 3-4 per dieną;
  • didžiausia paros dozė yra 4 vnt.;
  • Rekomenduojamas intervalas tarp dozių yra 4–6 valandos.
  • bendra gydymo trukmė yra 5 dienos. Jei nėra terapinio poveikio, turite kreiptis į gydytoją.

Gydymo metu būtina vengti alkoholinių gėrimų, nes kartu su paracetamoliu, kuris yra Rinza dalis, jie turi stiprų toksišką poveikį kepenims ir gali sukelti apsinuodijimą. Dėl tos pačios priežasties tuo pačiu metu neįmanoma gerti kitų vaistų nuo paracetamolio.

"Rinza": naudojimo instrukcijos - tabletės vaikams

Tabletės formoje nurodomas gydymas vaikams nuo 15 metų. Tokiu atveju dozė yra tokia pati, kaip ir suaugusiems. Jaunesniems vaikams sukurta speciali vaiko forma - „Rinzasip vaikams“, kuris yra milteliai maišelyje karštam gėrimui gaminti.

Vaiko gydymo schema yra tokia:

  • Į stiklą pilamas 1 maišelis medicinos, supilamas įkaitintą vandenį (ne verdančiu vandeniu), gerai sumaišytas;
  • vienkartinės dozės maišeliai - 1 vnt.;
  • didžiausia paros dozė: 6–10 metų - 2 dozės; 10–12 metų - 3 priėmimai, 12–15 metų - 4 priėmimai;
  • Rekomenduojamas intervalas tarp dozių yra 4–6 valandos.
  • Bendra gydymo trukmė neviršija 5 dienų.

Vaistas nėra skiriamas vaikams iki 6 metų.

Vaistas turi šiuos komponentus:

  • paracetamolis (280 mg);
  • Feniraminas (10 mg);
  • vitaminas C (100 mg);
  • pagalbiniai komponentai: saldikliai - sacharozė, cukraus pakaitalas aspartamas, saulė; magnio vitamino šaltinis yra magnio citratas; aviečių skonis ir dažai.

Dėl vitamino C gėrimo yra galimybė atkurti natūralų vaiko imunitetą. Šio vitamino poveikį organizmui sukelia medžiagų apykaitos procesų pagreitėjimas dėl būtinų fermentų susidarymo; antioksidacinis poveikis kūno ląstelėms; dalyvavimas angliavandenių apykaitoje, hemoglobino ir kolageno sintezėje, būtinas normaliam dantų, kaulų ir audinių regeneracijai.

Askorbo rūgštis nesikaupia organizme, todėl reikia kasdien papildyti maistą ar vaistus, ypač ligos metu.

"Rinza" - milteliai: naudojimo instrukcijos suaugusiems

Suaugusiems yra šio vaisto miltelių pavidalo - „Rinzasip“ su vitaminu C. Jame yra papildomų kofeino, fenilphrine ir kitų medžiagų, aktyvių komponentų dozė padidinama:

  • paracetamolis (750 mg);
  • kofeinas (30 mg);
  • askorbo rūgšties arba vitamino C (200 mg);
  • fenilphrine (10 mg);
  • Feniraminas (20 mg);
  • pagalbiniai komponentai: citrinų rūgštis, saldikliai - sacharinas ir sacharozė, konservantas - natrio citratas, spalvos ir skoniai, priklausomai nuo miltelių skonio (apelsinų, serbentų, citrinų).

Priėmimo režimas suaugusiems:

  • paruošimo metodas yra toks pat, kaip ir vaikų formoje;
  • gatavą gėrimą reikia vartoti po 1-2 valandų po valgio, kad būtų sumažintas dirginantis poveikis virškinimo trakto sienoms;
  • vienkartinė dozė - 1 paketėlis;
  • maišų skaičius per dieną - 3-4 vnt.
  • didžiausia paros dozė yra 4 vnt.;
  • intervalas tarp dozių - 4-6 valandos;
  • terapijos kursas - ne daugiau kaip 5 dienos.

Vaistas gali būti naudojamas gydant vyresnius nei 15 metų vaikus.

Kontraindikacijos

Abiejų formų vaistų kontraindikacijos yra tokios:

  1. Diabetas.
  2. Miokardo kraujagyslių aterosklerozė.
  3. Portalinė ir arterinė hipertenzija.
  4. Individualus netoleravimas komponentams.
  5. Nėštumas ir žindymo laikotarpis.
  6. Alkoholizmas.
  7. Vaikų amžius iki 15 metų.

Jis vartojamas atsargiai šiais atvejais:

  1. Virškinimo sistemos pažeidimai.
  2. Kvėpavimo takų ligos: lėtinis bronchitas, astma, emfizema, obstrukcinė plaučių liga.
  3. Kepenų ligos: ūminis kepenų nepakankamumas, hepatitas, Gilberto sindromas, Dubin-Johnson ir rotorius.
  4. Kitoms ligoms: dehidratacijai; su antinksčių navikais; prostatos hiperplazija; glaukoma; hemolizinė anemija; inkstų nepakankamumas; epilepsija; gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas.

Negalima vartoti vaisto kartu su tricikliniais antidepresantais, barbitūratais, fenitoinu, fenobarbitaliu ir kitais vaistais, kurie neigiamai veikia kepenis, monoamino oksidazės inhibitorius ir beta blokatorius.

Vaistinė vaisto forma taip pat kontraindikuotina sacharazės ar izomaltazės trūkumo, fruktozės netoleravimo ir gliukozės-galaktozės malabsorbcijos atvejais.

Šalutinis poveikis ir perdozavimas

Šalutinis poveikis yra panašus Rinzasipa ir Rinza tabletes; Instrukcijoje pateikiama ši informacija:

  1. Vaistų vartojimą gali lydėti alerginės apraiškos: odos bėrimas, niežulys, patinimas, o retais atvejais - anafilaksinis šokas.
  2. Centrinės nervų sistemos poveikis pasireiškia galvos svaigimu, mieguistumu, galvos skausmu, mieguistumu ar miego sutrikimais ir jaudrumu.
  3. Neigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai galima išreikšti padidėjusiu spaudimu, tachikardija, širdies plakimu.
  4. Galimi virškinimo sistemos sutrikimai: pykinimas, viduriavimas, vėmimas, pilvo skausmas.
  5. Hematopoetinės sistemos sutrikimai: anemija, agranulocitozė, trombocitopenija, leukopenija, metemoglobinemija, pancitopenija.
  6. Urogenitalinėje sistemoje gali pasireikšti inkstų kolikos, dizurija, glikozurija.
  7. Kitų organų ir sistemų patologijos: padidėjęs akispūdis, bronchų spazmas, neryškus matymas, išsiplėtę mokiniai, ūminis pustus, plati eritema, Lyell sindromas.

Perdozavimas gali sukelti virškinimo trakto sutrikimus, tachikardiją, galvos skausmą, aukštą kraujospūdį, kepenų ir inkstų sutrikimus, nemiga, agitaciją, drebulį, deliriumą, haliucinacijas, anemiją, traukulius, antikolinerginį sindromą, dizuriją, kepenų encefalopatiją ir, sunkiais atvejais, - koma.

"Rinza": gydytojų apžvalgos

Medicinos specialistų atsiliepimai apie narkotikus kalba apie jo veiksmingumą šalinant „šalto“ simptomus. Tačiau nepamirškite, kad būtina griežtai laikytis Rinza serijos vaistų instrukcijose nurodytos dozės. Jei yra sunkių ligų, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

„Aš pats dirba vaistininku vaistinėje ir žinau, kaip šie vaistai veikia organizmą. Kartą susirgau ARVI. Jau pusę valandos po gydymo Rinzasip, jaučiausi reljefo, galvos skausmas ir šaltkrėtis. Aš nepastebėjau jokių šalutinių poveikių. “
Balashov T.M.

„Rinza preparatai naudojami ARVI, ARI ir gripo simptomams malšinti. Jie neturi antivirusinių ar antibakterinių komponentų, tačiau jų naudojimas teigiamai veikia bendrą gydymo dinamiką, ypač kai jis vartojamas pirmąsias ligos dienas.
Mironchuk IV, terapeutas

Rinza: klientų atsiliepimai

Simptominis gydymas turi skirtingą poveikį pacientams. Tačiau dauguma pirkėjų teigia, kad vartodami Rinza.

„Paprastai banalus niežulys, turintis stiprų skausmą mano gerklėje, tampa ilgalaikiu bronchitu. Ir šį kartą aš taikiau Rinzą. Po keturių dienų rinitas išnyko, gerklės skausmas dingo, o kartu - kosulys. Dabar mano namuose medicinos kabinetas "Rinza" yra nuolat prieinamas. "
Petrova Anastasia

„Pirmuosius simptomus geriu„ Rinzasip “. „Rinze“ dėka galiu be ligoninės. “
Alina

„Rinza“ jau seniai geriuosi su virusinėmis infekcijomis. Aš paėmiau tabletes - ir ji iš karto tapo geresnė, nenorėjau miegoti ir temperatūra nukrito. Aš paprastai geriu vaistus 2-3 dienas, nes turiu silpną skrandį. "
Svetlana

„Turiu silpną imuninę sistemą, todėl dažnai būsiu susirgęs žiemą, ypač su hipotermija. Dėl darbo nėra laiko pasitraukti iš ligos, todėl „Rinza“ labai padeda. Jei turiu laiko vartoti vaistus per pirmas kelias dienas, tada atsigavimas greičiau. “
Irina

Kvėpavimo takų infekcijos pasireiškia daugybe nemalonių simptomų. Siekiant užkirsti kelią šioms ligoms, skiriami antivirusiniai vaistai, interferonai ir simptominis gydymas. Vienas iš veiksmingų vaistų yra „Rinza“ tabletėse ir milteliuose gėrimui ruošti.

Rinza ® (Rinza)

Veiklioji medžiaga:

Turinys

Farmakologinė grupė

Nosologinė klasifikacija (ICD-10)

3D vaizdai

Sudėtis

Dozės formos aprašymas

Apvalios plokščios rožinės tabletės su tamsiai rausva ir balta dėmėmis, su vienpusiais kraštais ir dalijantis rizika vienoje pusėje.

Farmakologinis poveikis

Farmakodinamika

Kombinuotas vaistas. Paracetamolis turi antipiretinį ir analgetinį poveikį - sumažina skausmą, pastebėtą peršalimo metu (gerklės skausmas, galvos skausmas, raumenų ir sąnarių skausmas), mažina aukštą temperatūrą. Fenilefrinas turi vazokonstriktorių efektą - sumažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinių patologiją ir hiperemiją bei paranasalinius sinusus. Chlorfenaminas pasižymi antialerginiu poveikiu - pašalina niežtinas akis, nosį ir gerklę, nosies ertmės gleivinių patinimas ir hiperemija, nosies ir niežulys, sumažina eksudacinius pasireiškimus. Kofeinas turi stimuliuojančią įtaką centrinei nervų sistemai, dėl to sumažėja nuovargis ir mieguistumas, padidėja psichikos ir fizinės savybės.

Indikacijos narkotikų Rinza ®

Simptominis peršalimo gydymas, ARVI, įskaitant. gripas (febrilinis sindromas, skausmo sindromas, rinorėja).

Kontraindikacijos

ryški vainikinių arterijų aterosklerozė;

hipertenzija (sunki);

cukrinis diabetas (sunkus);

padidėjęs jautrumas paracetamoliui ir kitiems komponentams, kurie sudaro vaistą;

vartojant kitus vaistus, kurių sudėtyje yra medžiagų, kurios yra vaisto Rinza ® dalis;

triciklinių antidepresantų, MAO inhibitorių, beta adrenoblokatorių vienu metu vartojimas;

vaikų amžius (iki 15 metų).

Rūpestingai: arterinė hipertenzija; hipertirozė; feochromocitoma; cukrinis diabetas; bronchinė astma; lėtinė obstrukcinė plaučių liga; gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas; kraujo sutrikimai; įgimta hiperbilirubinemija (Gilbert, Dubin-Johnson ir Rotor sindromai); kepenų ir (arba) inkstų nepakankamumas; kampo uždarymo glaukoma; prostatos hiperplazija.

Šalutinis poveikis

Alerginės reakcijos (įskaitant odos išbėrimą, niežėjimą, dilgėlinę, angioneurozinę edemą), galvos svaigimas, miego sutrikimas, dirglumas, midriazė; padidėjęs kraujospūdis, tachikardija; pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas; burnos džiūvimas; šlapimo susilaikymas; apgyvendinimo parezė, padidėjęs akispūdis; anemija, trombocitopenija, agranulocitozė, hemolizinė anemija, aplastinė anemija, metemoglobinemija, pancitopenija; hepatotoksinis poveikis, nefrotoksiškumas (inkstų kolika, glikozurija, intersticinis nefritas, papiliarinė nekrozė); bronchų obstrukcija.

Sąveika

Pagerina MAO inhibitorių, raminamųjų medžiagų, etanolio poveikį.

Antidepresantai, vaistai nuo parkinsonizmo, antipsichotikai, fenotiazino dariniai - padidina šlapimo susilaikymo, burnos džiūvimo ir vidurių užkietėjimo riziką.

GCS padidina glaukomos atsiradimo riziką.

Paracetamolis mažina šlapimo takų vaistų veiksmingumą.

Etanolis stiprina antihistamininių vaistų raminamąjį poveikį.

Chlorfenaminas kartu su MAO inhibitoriais, furazolidonas gali sukelti hipertenzinę krizę, susijaudinimą, hiperpireksiją.

Tricikliniai antidepresantai padidina fenilphrine adrenomimetinį poveikį, tuo pačiu metu paskiriant halotaną padidėja skilvelių aritmijų rizika.

Sumažina guanetidino hipotenzinį poveikį, kuris savo ruožtu sustiprina fenilphrine alfa-adrenomimetinį aktyvumą.

Kartu skiriant barbitūratus, difeniną, karbamazepiną, rifampiciną ir kitus kepenų mikrosomų fermentų induktorius, padidėja paracetamolio hepatotoksinio poveikio atsiradimo rizika.

Dozavimas ir vartojimas

Viduje Vaikai, vyresni nei 15 metų, ir suaugusieji - 1 skirtukas. 3-4 kartus per dieną. Didžiausia paros dozė - 4 skirtukai. Gydymo kursas neviršija 5 dienų.

Perdozavimas

Paprastai jį sukelia paracetamolis, pasireiškiantis po 10-15 g.

Simptomai: odos ruda, anoreksija, pykinimas, vėmimas; hepatonekrozė; padidėjęs kepenų transaminazių aktyvumas, padidėjęs PV.

Perdozavus, būtina skubiai kreiptis į gydytoją.

Gydymas: skrandžio plovimas, paskui paskirta aktyvuota anglis; simptominis gydymas, metionino įvedimas po 8-9 valandų po perdozavimo ir acetilcisteino - po 12 valandų.

Specialios instrukcijos

Gydymo laikotarpiu reikia susilaikyti nuo alkoholio, migdomųjų ir anksiolitinių (raminamųjų) vaistų vartojimo.

Negalima vartoti su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio.

Poveikis gebėjimui vairuoti transporto priemones ir vairavimo mechanizmus. Gydymo laikotarpiu būtina susilaikyti nuo vairavimo ir kitų potencialiai pavojingų veiklos rūšių, kurioms reikalinga didelė dėmesio koncentracija ir psichomotorinis greitis.

Išleidimo forma

Tabletės 10 skirtukas. aliuminio / aliuminio lizdinėje plokštelėje arba aliuminio / PVC lizdinėje plokštelėje. 1 arba 2 kartoninėje pakuotėje.

Gamintojas

„Unic Pharmaceutical Laboratories“ (bendrovės „J. B. Cemics and Pharmaceuticals Ltd.“ filialas), Vorley, Mumbai 400 030, Indija.

Atstovybė Rusijoje: 121059, Maskva, g. Brianskas, 5.

Tel: (495) 662-18-11; faksas: (495) 662-18-12.

Farmacijos pardavimo sąlygos

Vaisto Rinza ® laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vaisto Rinza ® tinkamumo laikas

Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės.

Rinza. Sudėtis, išskyrimo formos, analogai. Veikimo mechanizmas, indikacijos, kontraindikacijos, šalutinis poveikis. Kainos ir apžvalgos

Kokio narkotiko - rinza?

Veikimo mechanizmas Rinza

Šio vaisto terapinės savybės yra dėl to, kad jame yra komponentų, turinčių antipiretinių, analgetikų, vazokonstriktorių, antialerginių ir psicho stimuliuojančių poveikių.

Paracetamolis yra vaistas, turintis antipiretinį ir analgetinį poveikį. Dėl savo savybių jis mažina skausmą, ty gerklės skausmą, galvos skausmą, sąnarių skausmą ir raumenų skausmą, sumažina karščiavimą. Visa tai susiję su prostaglandinų sintezės slopinimu termoreguliacijos centre, kuris yra hipotalamoje.

Fenilefrino hidrochloridas yra vazokonstriktorius. Jis veikia α1 adrenoreceptorius, esančius ant nosies gleivinės kraujagyslių, ir sukelia jų susiaurėjimą. Dėl to sumažėja įeinančio kraujo kiekis į nosį ir pašalinamas nosies užgulimas. Taigi, nosies kvėpavimas yra daug lengviau.

Chlorfenamino maleaatas yra antialerginio poveikio priemonė - pašalina niežulys, nosis, patinimas ir nosies ertmės gleivinių, nosies ir paranasinių sinusų hiperemija. Taip yra dėl to, kad ši medžiaga yra histamino inhibitorius (tiesioginio tipo alerginių reakcijų tarpininkas).

Kofeinas yra priemonė, stimuliuojanti centrinę nervų sistemą, kuri galiausiai lemia mieguistumo ir nuovargio sumažėjimą, didina psichinę ir fizinę veiklą.

Ar „Rinza“ yra antibiotikas?

Antibiotikai yra medžiagos, galinčios slopinti mikrobų augimą, vystymąsi ir dauginimąsi. Pagal antimikrobinio poveikio tipą išskiriami 2 antibiotikų tipai - tie, kurie sukelia mikroorganizmų mirtį, ir tie, kurie slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi. Be to, antibiotikai skirstomi į kelias grupes pagal jų cheminę struktūrą - makrolidai, aminoglikozidai, tetraciklinai ir kt.

„Rinza“ nėra antibiotikas, bet nurodo vaistą, kuris slopina prostaglandinų sintezę, slopindamas ciklooksigenazės (COX) fermento aktyvumą.

Koks skirtumas tarp rinza ir antivirusinių vaistų (rimantadino, ingavirino)?

Antivirusiniai vaistai yra vaistai, skirti kovoti su virusinėmis ligomis (gripu, tymų, kiaulytės ir kt.). Šiandien yra daug antivirusinių vaistų, kuriuos galima gauti įvairiais būdais. Tačiau jų gavimo procesas yra gana sudėtingas, todėl šių vaistų kaina gali būti per didelė.

Gripo ir kitų ūmių kvėpavimo takų virusinių infekcijų atveju Ingavirin slopina viruso dauginimąsi (reprodukciją), sukelia padidėjusį interferono kiekį kraujyje, sutrumpina karščiavimą, sumažina galvos skausmą, silpnumą, galvos svaigimą, šalutinius reiškinius (pvz., Kosulį ir čiaudulį).

Remantadinas taip pat turi ryškų aktyvumą prieš gripo virusus. Gydymas šiuo vaistu yra veiksmingas ankstyvosiose ligos stadijose. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip prevencinė priemonė epidemijos ir pandemijos metu, ypač jei susidūrėte su jau sergančiu asmeniu.

Sudėtis, išleidimo forma, naudojimo instrukcijos

Rinza turi įvairių formų išsiskyrimą, kuris leidžia vartoti šį vaistą kaip tablečių pavidalu ir ištirpinti miltelių pavidalu.

Šis vaistas yra:

  • tabletės;
  • geriamasis miltelių tirpalas - rinzasip su vitaminu C (suaugusiems) ir rinzasip vaikams;
  • lozenges - rinza lorsept.

Tabletės rinza

Tabletės yra paprasta naudoti bet kurio vaisto išleidimo forma. Vienos tabletės rhinza sudėtyje yra keletas veikliųjų medžiagų - paracetamolis (500 mg), kofeinas (30 mg), fenilphrine hidrochloridas (10 mg), chlorfenamino maleato (2 mg).

Rhinza dažniausiai gaminama apvalių plokščių rožinių tablečių pavidalu, su vienpusio krašto ir atskyrimo rizika.

Vaistas turi įvairių pagalbinių medžiagų, ir į tai reikia atsižvelgti, skiriant vaistą, jei pacientas netoleruoja vienos iš šių medžiagų.

Papildomi rinza tablečių komponentai yra:

  • silicio dioksidas;
  • kukurūzų krakmolas;
  • magnio stearatas;
  • Povidonas;
  • natrio metilparahidroksibenzoatas;
  • talkas;
  • raudonas dažai;
  • karboksimetilo krakmolo natrio druska.
Tabletės parduodamos aliuminio lizdinėje plokštelėje, kurioje paprastai yra 10 tablečių. Vaisto pakavimas yra kartonas, jame gali būti 1 arba 2 lizdinės plokštelės (10 arba 20 tablečių) ir naudojimo instrukcijos.

Gerkite miltelius, kad ištirptumėte

Peroraliniam vartojimui vaistas taip pat yra miltelių pavidalo tirpalo ruošimui. Veikliosios šio vaisto medžiagos yra askorbo rūgštis (200 mg), kofeinas (30 mg), paracetamolis (750 mg), fenilphrine hidrochloridas (10 mg), feniramino maleatas (20 mg). Ši išleidimo forma parduodama pavadinimu rinzasip su vitaminu C (askorbo rūgštis). Šis milteliai gaminami iš maišelio (po 5 g maišelių) iš aliuminio folijos, laminuotos polietilenu ir poliesteriu. Paprastai jis parduodamas kartono pakuotėse, kuriose yra 5, 10 arba 25 paketėliai, kartu su naudojimo instrukcija. Milteliai rinzasip tirpalo paruošimui gali būti trijų tipų - apelsinų, citrinų ir juodųjų serbentų.

Rinzasip vaikams

Ši dozavimo forma yra granuliuoto miltelių pavidalo nuo šviesiai rožinės iki rožinės spalvos, su baltais ir tamsiais rausvais pleistrais. Askorbo rūgštis (100 mg), paracetamolis (280 mg), fenramino maleato (10 mg) yra vaikų maišelio (maišelio) dalis.

Papildomi vaiko komponentai yra:

  • aspartamas;
  • kalio acesulfatas;
  • magnio citratas;
  • sacharozė;
  • aviečių kvapiosios medžiagos;
  • dažų azorubinas.

Tabletės čiulpti Rinza Lorsept

Šiuo metu parduodamas gali būti parduodamas „Rinza Lorcept“ firminiu tabletes, skirtas čiulpti su kitokiu skoniu. Šio vaisto sudėtyje nėra tų pačių komponentų, kaip anksčiau aprašyti preparatai. Šio vaisto veikliosios medžiagos yra amilmetakresolis ir dichlorbenzilo alkoholis. Šis vaistas naudojamas burnos ertmės ir gerklės infekcinėms ligoms - faringitui, laringitui, tonzilitui, gingivitui ir kitiems. Rinza Lorcept yra antiseptikas vietiniam vartojimui, kuris turi priešuždegiminį, skausmą malšinantį ir vietinį anestetinį poveikį. Šis vaistas pašalina viršutinių kvėpavimo takų gleivinių dirginimo simptomus, mažina nosies užgulimą ir ramina gerklės skausmą.

Rinza Lorosept skiriamas suaugusiems ir vaikams, vyresniems nei 6 metų, 1 tabletė kas 2-3 valandas. Didžiausia paros dozė yra 8 tabletės.

Kaip vartoti vaistą?

Tabletės rinza viduje. Vaikai, vyresni nei 15 metų, ir suaugusieji paprastai skiriami po 1 tabletę 3 ar 4 kartus per dieną. Didžiausia šio vaisto paros dozė yra 4 tabletės.

Rinzasip su vitaminu C taip pat vartojamas per burną. Vieno maišelio (maišelio) turinys turi būti pilamas į stiklą ir pripildytas karštu vandeniu (200 ml), sumaišomas, kol visiškai ištirps ir girtas (jei pageidaujama, pacientas gali pridėti cukraus ar medaus). Vaistą rekomenduojama vartoti 1 ar 2 valandas po valgio. Suaugusieji ir vyresni nei 15 metų vaikai paprastai vartoja po vieną paketėlį 3 ar 4 kartus per dieną.

Vaikų vartojamo vaisto dozė priklauso nuo vaiko amžiaus. Vaikai nuo 6 iki 10 metų turėtų vartoti po 1 paketėlį 2 kartus per dieną. Vaikams nuo 10 iki 12 metų 3 kartus per dieną skiriami 1 paketėliai. Vaikams nuo 12 iki 15 metų 4 kartus per dieną vartojamas 1 pakelis.

Tarpas tarp vaisto dozių turėtų būti 4 - 6 valandos. Gydymo kursas turi būti ne ilgesnis kaip 5 dienos. Jei po 5 dienų vartojant vaisto simptomus išlieka arba pablogėja, reikia nustoti vartoti vaistą ir pasitarti su gydytoju.

Kada galiu nuplauti - prieš arba po valgio?

Vaistų veikimas kartais priklauso nuo virškinimo trakto būklės ir jo buvimo joje, kuris gali sąveikauti su vaistu ir slopina jo absorbciją. Svarbu vartoti vaistą gydytojo nurodytu laiku arba rekomenduojama vaisto vartojimo instrukcijose, kitaip vaistas gali tiesiog tapti nenaudingas arba netgi pakenkti jūsų sveikatai.

Rinza sudėtyje yra medžiagų, kurios tam tikru mastu gali dirginti skrandžio gleivinę. Todėl šis vaistas geriau vartoti iškart po valgio.

Kiek laiko prasidės skalavimas?

Paracetamolis greitai absorbuojamas iš virškinimo trakto, daugiausia plonojoje žarnoje. Išgėrus vaistą, jo didžiausia koncentracija kraujyje pasiekiama per 10–60 minučių, po to palaipsniui pradeda mažėti. Kartu su paracetamoliu, fenilphrine taip pat greitai absorbuojamas ir didžiausia jo koncentracija kraujyje pasiekiama per valandą po nurijimo.

Chlorfeniraminas absorbuojamas lėtai iš virškinimo trakto, o jo įsisavinimas priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip maisto vartojimas, kitų vaistų vartojimas ir suvartojamo skysčio kiekis. Išgėrus chlorfeniramino, didžiausia jo koncentracija kraujo plazmoje pasiekiama per 1-2 valandas.

Kofeinas iš virškinimo trakto yra absorbuojamas gana greitai. Paprastai per 30–60 minučių kraujo plazmoje pasiekiama didžiausia koncentracija.

Taigi vaisto Rinza veiksmas prasideda pirmą valandą po jo nurijimo.

Analogai narkotikų Rinza

Kaip minėta anksčiau, rinzos preparatas yra daugiakomponentinis. Šiuos komponentus galima rasti įvairiuose preparatuose, turinčiuose kitus prekybos pavadinimus. Pagrindinis šių vaistų komponentas yra paracetamolis.

Jei reikia, kapsules galima pakeisti šiais vaistais:

  • Gripgo yra vaistas, kurio sudėtyje yra tokių pačių ingredientų kaip rinza. Tai suteikia simptominį gydymą - sumažina karščiavimą, galvos skausmą, nosies užgulimą, gerklės skausmą, akių, raumenų ir sąnarių skausmą.
  • Rinicold yra kombinuotas vaistas, kuris gydo peršalimą, susijusį su šaltu, galvos skausmu, karščiavimu, nosies užgulimu, šaltkrėtis.
  • „Combigripp“ yra vaistas, kuris yra tablečių pavidalu ir naudojamas simptominiam ūminių virusinių kvėpavimo takų ligų gydymui.
Atsižvelgiant į tai, kad rinza taip pat gaminama miltelių pavidalu, skiriant tirpalą geriamam vartojimui, šis vaistas taip pat turi analogų. Jei vaistinėje nėra rinzasipa su vitaminu C, jį galima pakeisti vaistais, turinčiais tokią pačią sudėtį ir veikimo mechanizmą.

Jei reikia, galima pakeisti rinzasip su vitaminu C:

  • kovos su gripu;
  • fervex;
  • teraflu;
  • kludak fly plus ir kiti.

Kaip laikyti vaistą?

Kas geriau - skalauti ar teraflu?

Coldrex ir Rinse

Gydymo indikacijos (nuo to, kas padeda rinza?)

Kaip pasireiškia peršalimas ir gripas?

Gydant klinikinį vaizdą, yra trys pagrindiniai sindromai - apsinuodijimo sindromas, katarrinio sindromo ir karščiavimo sindromas. Pirmiausia ligos sunkumą lemia intoksikacijos sindromas ir jo sunkumas. Gripas prasideda akutai, dažnai su šaldymu. Kūno temperatūra pasiekia nuo 38 iki 40 laipsnių. Bendro toksikozės sindromas pasireiškia silpnumu, silpnumu, prakaitavimu, raumenų skausmu, akių obuoliais, lakavimu. Pacientai turi galvos skausmą, galvos svaigimą, vėmimą, retai yra sąmonės praradimas ir kraujavimas iš nosies. Kvėpavimo takų pralaimėjimas pasireiškia gerklės skausmu, sausu kosuliu, nelygiu balsu, nosies užgulimu ir rinitu. Po 3-4 dienų kosulys tampa šlapias.

Padidėjusi kūno temperatūra yra pirmasis organizmo kovos su patogenu požymis. Priežastis, dėl kurios kūno temperatūra pakyla, yra medžiagų, kurios veikia centrinės nervų sistemos termoreguliacijos centrą, patekimas į kraują. Labai aukšta temperatūra gali sukelti vidaus organų ir spazmų perkaitimą. Febrifuge ir šiuo atveju paracetamolis yra agentas, kuris slopina prostaglandinų (medžiagų, sukeliančių aukštą temperatūrą) susidarymą.

Čilė yra kūno būklė, kuriai būdingas odos periferinių kraujagyslių spazmas, nesumažinant kraujospūdžio. Ši sąlyga ir padidėjusi kūno temperatūra yra tarpusavyje susiję, nes tai yra imuninės sistemos reakcija į organizmo infekciją virusais ir bakterijomis.

Galvos skausmas su peršalimu ir gripu išsivysto dėl smegenų membranų kraujagyslių pažeidimo. Dėl to sutrikdoma kraujo apytaka, kraujagyslės išsiplečia ir kraujyje perpildomos. Ateityje tai sukelia skausmo receptorių, kurie taip pat yra smegenų membranose, dirginimą.

Nosies užgulimas atsiranda, kai patogenas daugėja viršutinių kvėpavimo takų epitelio ląstelėse. Dėl šių ląstelių sunaikinimo sutrikusi gleivinės funkcija. Gleivinėje yra ir ląstelių. Su nosies gleivinės pralaimėjimu šių ląstelių aktyvumas didėja, todėl padidėja gleivinės sekrecija. Fenilefrino hidrochloridas, kuris yra šio vaisto dalis, kovoja su šiuo simptomu - jis mažina patinimą ir susiaurina kraujagysles.

Dėl feniramino maleato galima pašalinti tokius simptomus, kaip čiaudulys, ašarojimas, edema ir kitos alergijos.

Kokioje temperatūroje galiu skalauti?

Padidėjusi kūno temperatūra yra žmogaus organizmo reakcija į infekcinį-uždegiminį procesą. Kai temperatūra pakyla, organizmo imuninė sistema yra aktyvuota, o patogenai dauginasi lėčiau. Todėl manoma, kad kūno temperatūra iki 38 laipsnių padeda žmogaus organizmui kovoti su infekcija.

Kiekvienas pacientas yra skirtingas ir įvairiais būdais toleruoja karščiavimą. Kai kuriems, 37,5 laipsnių temperatūra jau yra kritinė, o kas 39 laipsnių atstumu išlaiko aktyvumą ir efektyvumą. Reikia prisiminti, kad paracetamolis kaip antipiretikas pradeda rodyti savo poveikį, pradedant nuo 38 laipsnių temperatūros. Todėl vaistas Rhinza vartojamas tais atvejais, kai kūno temperatūra yra 38 laipsniai ir daugiau.

Šalutinis poveikis po vaisto vartojimo Rinza

Šalutinis poveikis naudojant šį vaistą gali būti susijęs su jo poveikiu įvairioms kūno sistemoms.

Rinza naudojimas gali būti sudėtingas:

  • Alerginės reakcijos. Tai gali pasireikšti odos bėrimas, dilgėlinė, niežulys, angioedema (angioedema), anafilaksinis šokas. Šios būklės gali atsirasti dėl to, kad pacientas turi alergiją veikliosioms vaisto medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, kuri yra įtraukta į kompoziciją.
  • Nervų sistemos pokyčiai. Tai lydi galvos skausmas, galvos svaigimas, padidėjęs dirglumas, mieguistumas.
  • Širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimai. Tuo pačiu metu padidėja kraujospūdis, tachikardija ir širdies plakimas.
  • Virškinimo sistemos sutrikimai. Šie sutrikimai pasireiškia pykinimu, vėmimu, epigastrinio regiono skausmu, viduriavimu (viduriavimu) ir burnos gleivinės sausumu.
  • Kraujo sistemos pralaimėjimas. Rinza gali neigiamai paveikti kraujo susidarymo procesą, dėl kurio gali pasireikšti anemija (sumažėjęs hemoglobino kiekis kraujyje), trombocitopenija (trombocitų skaičiaus sumažėjimas kraujyje), leukopenija (baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus sumažėjimas - leukocitai), metemoglobinemija (metemoglobino kiekio padidėjimas).
  • Šlapimo sistemos pokyčiai. Rhinza vartojimą gali apsunkinti inkstų kolika, gliukozurija (gliukozės kiekis šlapime), sunku šlapintis.
  • Sunkios odos reakcijos, kurios yra labai retos. Šios reakcijos gali būti ūminė generalizuota eksantmatinė pustulozė (liga, kuriai būdingas pūlingos odos bėrimas, kartu su deginimu ir niežėjimu, karščiavimu), Stephen-Johnson sindromas (būklė, kai pūslės vystosi ant burnos, gerklės, akių, lytinių organų gleivinės). ). Taip pat gali pasireikšti toksinė epidermio nekrolizė, kuriai būdingas didelių odos plotų atsiskyrimas. Dėl šios priežasties pažeistos odos odą nudegina verdančiu vandeniu.
Jei pacientas pastebėjo vieną iš aprašytų šalutinių poveikių, tuomet šiuo atveju reikia nustoti vartoti vaistą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Rinza sąveika su kitais vaistais

Šis vaistas turi būti vartojamas atsargiai kartu su kitais vaistais. Gautų vaistų poveikį galima sustiprinti ir susilpninti.

Rinza sąveika su kitais vaistais